İçeriğe geç

Kurumsal

Hakkımızda

1991 yılından bu yana Kastamonu ilinde Tuncay Yılmaz Avukatlık Bürosu olarak, alanında uzman, tecrübeli ve azimli genç avukatların birlikte görev aldığı üretken bir çalışma ortamına sahip olmanın avantajı ile meslek kurallarının gerektirdiği ilkelere uyarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Büromuz tüm kadrosu ile bireysel ve kurumsal nitelikteki her türlü hukuki ihtiyacına cevap vermeyi vizyon; müvekkillerine, beklentilerini daha da öteye taşıyacak nitelikte geniş ve kapsamlı hukuki danışmanlık hizmeti vermeyi de misyon edinmiştir.

21.11.2003 günlü 25296 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği ve Türkiye Barolar Birliği Meslek kuralları gereğince sitemiz herhangi bir reklam unsuru taşımamakta olup, sadece bilgi vermeyi amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sitemizde “avukatlar, teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her türlü ortamda avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık unvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen “Avukatlık Meslek Kuralları”na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir ilkesi” egemendir.